Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy
kliknij w wybrane pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Biorę udział w etapie jesiennym. Czy muszę ponownie rejestrować zespół do etapu zimowego?Jak mam napisać raport?Mój zespół jest NIEZATWIERDZONY. Dlaczego?

Po rejestracji zespół posiada status NIEZATWIERDZONY.

Oznacza to, że opiekun zespołu musi przesłać skan podpisanego zgłoszenia. Jak ma to zrobić?

• Zgłoszenie należy wydrukować - jest ono dostępne po zalogowaniu w zakładce "Formularz rejestracyjny".
  • Na zgłoszeniu musi znajdować się podpis opiekuna zespołu, podpis i pieczątka Dyrektora Szkoły oraz pieczątka Szkoły.
  • Tak przygotowany dokument należy zeskanować, a skan wgrać na stronie konkursu po zalogowaniu w zakładce "Prześlij formularz rejestracyjny".

W ciągu 2 dni roboczych zespół zostanie ZATWIERDZONY.

PRZYDATNE! INSTRUKCJA ZATWIERDZANIA ZESPOŁU (plik pdf)

Jak zarejestrować zespół do projektu?Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak zgłosić zespół do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?
NIE ZNALAZŁAŚ(EŚ) ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z KOORDYNATOREM PROJEKTU:

zdrowojem@fundacjabos.pl

ZAREJESTROWANI UCZESTNICY MOGĄ ZADAWAĆ PYTANIA NA FORUM PROJEKTU

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w dodzinach 9:30 - 15:00.