Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Mapa FAQ Patroni Kontakt Bank scenariuszy
kliknij w wybrane pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Biorę udział w etapie jesiennym. Czy muszę ponownie rejestrować zespół do etapu zimowego?

Nie. Rejestracja zespołu jest ważna przez cały czas trwania 9. edycji projektu.

Zespół konkursowy rejestruje się do Konkursu raz niezależnie od liczby etapów, w których weźmie udział.

Rejestracja do etapu zimowego obowiązuje jedynie zespoły, które chcą dołączyć do projektu i wcześniej się nie zarejestrowały.

Jak mam napisać raport?Mój zespół jest NIEZATWIERDZONY. Dlaczego?Jak zarejestrować zespół do projektu?Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak zgłosić zespół do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?
NIE ZNALAZŁAŚ(EŚ) ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z KOORDYNATOREM PROJEKTU:

zdrowojem@fundacjabos.pl

ZAREJESTROWANI UCZESTNICY MOGĄ ZADAWAĆ PYTANIA NA FORUM PROJEKTU

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w dodzinach 9:30 - 15:00.